top of page

Hakkımızda

Matbaa Baskı

Hakkımızda

1992 yılında kurulan Kurumumuz siz değerli müşterilerin tüm baskı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kaliteli hizmete odaklı, online matbacılık hizmetlerinin kullanımını sağlayacak 'dinozorbaski.com' adlı yeni web sitesi projemizle sizlerleyiz. Bu sistem ile hizmet verdiğimiz hem kurumsal hemde bireysel müşterilerimize daha kullanışlı bir hizmet anlayışı geliştirmeyi amaçlıyoruz.

 

Kartvizitten el ilanına, afişten antetli kağıda, Amerikan servisten bayrak çeşitlerine kadar tüm ihtiyaç duyduğunuz  baskı ürünlerini bulabilirsiniz. Geniş ürün listemiz ile gün geçtikçe artmaya devam eden ürün sayısıyla birlikte dinozorbaski.com sitemiz baskı dendiğinde akla gelecek ilk firma olmayı hedeflemektedir.

 

Kolaylık prensibi üzerine kurulan altyapısıyla ‘kaliteli’ ve ‘hızlı’ hizmet alabileceğiniz dinozorbaski.com ile geleneksel matbaa süreçlerinin sebep olduğu zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyoruz. dinozorbaski.com üzerinden verdiğiniz siparişleri kaliteli son teknolojiye sahip makinelerle üretip Türkiye’nin heryerine ‘tam zamanında’ teslim ediyoruz.

bottom of page